В Енергодарі російські окупанти захопили будівлю мерії

Суспільство | 10:20, 5.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 5 березня, працівники Енергодарської міської ради не змогли зайти до адміністративної будівлі. Російські військові її захопили та зачинилися зсередини.
Про це повідомляє Телеграм-канал очільника міста Дмитра Орлов. 
Мер зазначив, що буде шукати нове приміщення для того, аби продовжувати роботи та управління містом. 
"Енергодар залишається Україною. Навіть коли ми в ізоляції", — сказав він. 
Пізніше перший заступник місього голови Енергодару Іван Самойдюк у Телеграм-каналі Дмитра Орлова повідомив, що керівництву міста вдалось розміститись у приміщенні піцеріїї і вони продовжують працювати, щоб забезпечити життєдіяльність Енергодара в умовах окупації.
"Ми змушені сьогодні вести роботу з приміщення, яке нам надав власник піцерії, але так чи інакше наша влада, місцева влада, веде роботу під прапорами України. І ми не можемо не вести роботу, тому що сьогодні працюють комунальні служби, тому що сьогодні вночі, также як і позавчора, вели чергування наші хлопці, патрулювали по дворам, аби не було мародерства і будуть продовжувати надалі це робити.
Декілька днів контактів з представниками російських військовослужбовців хочу зробити кілька висновків. Я впевнений, що навіть не зважаючи на те, що сьогодні у нас стоять танки і атомна станція під контролем російських військ, ми цю війну вже перемогли. Я чітко впевнений, що Україна завжди буде Україною і сьогодні вояки російські бояться мирного населення більше навіть ніж свого Путіна. Вони прийшли з впевненістю, що прийшли визволити нас від нацизму і від фашизму, але більше всього вони, я чітко розумію, бояться і ненавидять нас, тому що вони не можуть собі дозволити тої свободи і тої вольності в думках, яку можем дозволити ми собі", — зазаначив Самойдюк. 
Два сміттєвози будуть вивозити сміття згідно графіку. З 7-ї ранку розпочаті роботи з підключення міста до тепла.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: