В Енергодарі продовжується підготовча робота до проведеня тендерних закупівель для відділення гемодіалізу

Общество | 09:08, 26.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

25 січня 2018 року відбулося друге засідання робочої групи з питання відкриття гемодіалізного відділення у місті Енергодарі.

За підсумками проведеного аналізу потреби у закупівлі необхідного для роботи відділення обладнання, витратних матеріалів та медикаментів члени робочої групи затвердили медико-технічні вимоги, які буде надано на розгляд тендерного комітету ДЗ «СМСЧ №1» та взято за основу при проведенні закупівель. При розрахунках було враховано орієнтовну потребу строком на 6 місяців поточного року, адже кількість осіб, які потребують лікування, постійно зростає. На сьогодні в Енергодарі – 258 осіб, які мають хронічні ниркові захворювання, з них 14 осіб знаходяться на гемодіалізі.

 У зв’язку з необхідністю внесення змін до складу тендерного комітету ДЗ «СМСЧ №1» керівництву медико-санітарної частини рекомендовано укласти  трудовій договір з членом громадської організації інвалідів – осіб з пересадженими органами «Надія на життя» Андрієм Ходаковським на проведення тендерних закупівель витратних матеріалів, засобів для дезінфекції, солі для потреб гемодіалізного відділення.

Джерело: сайт Енергодарської міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: