В Енергодарі почався конкурс на посаду гендиректора комунального підприємства

Политика | 10:21, 17.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні о 9 ранку в мерії розпочався конкурс на посаду гендиректора комунального підприємства КП ПКВ. Свої кандилдатури подали Артем Дубков, Володимир Брусс, Борис Ярмоленко, Олександр Колєсніков, Євген Данильченко, Фелікс Дербун та Сергій Хоролець. Оцінюють конкурсантів заступники міського голови Ігор Курдя та Василь Разводов, начальник юрвідділу Дмитро Поліщук та начальник відділу кадрової роботи та нагород Ольга Литвинова, а також радник міського голови Віктор Поливаний.

16129947_10209769528168190_50934058_o

В ході конкурсу кандидати мають презентувати свою програму виходу підприємства з кризи та бачення його подальшого розвитку.

images

Ігор Курдя запросив до виступу першого кандидата згідно дати подачі заявки — депутата міськради від ПП «Укроп» Артема Дубкова. Свій виступ Артем Володимирович почав з того, що назвав конкурс фарсом. Причини такої заяви — невідповідність законодавству, яке регламентує проведення співбесід, а також упереджене ставлення до кандидатів на посаду. Артем Дубков вважає, що лише у одного з кандидатів — діючого виконувача обов’язків директора КП ПКВ — є доступ до документації, яка б могла допомогти розробити покроковий план розвитку підприємства. Всі ж інші не мають доступу до первинної документації, за якою можна оцінити стан речей на ПКВ.

Артем Дубков  також зауважив, що в жодного з членів комісії не вистачає компетенції для того, щоб оцінювати кандидатів — через фах або ж невеликий термін проживання в Енергодарі.

Все ж таки Артем Дубков заявив, що участь в «театрі абсурду» бере, хоча програми як такої озвучувати не став.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: