В Енергодарі народжуваність знизилася

Общество | 15:38, 3.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це розповів завідувач акушерським віділенням СМСЧ №1 Валерій Курченко.

Власне, така тенденція спостерігається по всіх регіонах України. Якщо перейти до статистики, то в нашому місті за 2017 рік прийняли 605 пологів, з них 4 породілі пішли додому з двійнятами. Позаминулого року цифра сягала 738 новонароджених, а в 2014 — взагалі 912.

«Перемогла команда в синіх футболках» — таким жартом відповів Валерій Курченко на питанн, кого ж народилося більше — хлопчиків чи дівчаток. дійсно, з невеличкою перевагою в цьому продовжують триматися новонароджені чоловічої статі.

Рік для пологового будинку був нелегким, але персонал впорався — з поточними ремонтми приміщень та обладнання. Є в пологовому будинку можливості для догляду за недоношеними дітками — так званий інкубатор та апаратура, яка дозволяє слідкувати за станом малюка. Крім того, побутові умови в Енергодарі комфортні і для новонароджених, і дял породіль — палати, опалення, вода, як то кажуть, «в асортименті»!

 

Новий рік несе медичну реформу, але не всі розуміють, як вона буде впроваджуватись — медки сподіваються, звичайно, на краще.

Насамкінець Валерій Курченко провів екскурсію пологовим відділенням — наразі воно спорожніло, виписалися мами з дітками, що народилися 31 грудня. Але ми впевнені: це — ненадовго!

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: