В Енергодарі між «нечужими» фірмами розподілили 30 мільйонів на продукти харчування?

Общество | 10:40, 27.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Управління освіти Енергодарської міськради на початку січня уклало низку угод на постачання продуктів в навчальні заклади та забезпечення харчуванням на суму 30,6 млн. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Найбільше замовлень продуктів харчування загальною вартістю 15,4 млн. грн. дісталося ТОВ “Респект Сіті” Наталії Кокарь. Так фірма має поставляти протягом року до навчальних закладів цукор за 18,45 грн./кг, сир твердий за 159,2 грн./кг, молоко згущене за 70,42 грн./кг, масло вершкове за 186,35 та інші. Ціни і об’єми фруктів та овочів зазначених в кошторисі до певних угод, змінюються в залежності від сезону.

Разом з цим, ДУ “Софіївська виправна колонія (№55)” планує замовити масло такої ж жирності 72,5% по 72 грн/кг, а Управління освіти Мелітопольської міської ради планує замовити цукор по 12,5 грн/кг. Також середня ціна на ринку за аналогічний твердий сир складає 92 грн/кг., молока згущеного 53 грн/кг.

Загалом з “Респект Сіті ” укладено 12 угод. В п’яти з яких пропозиція “Респект Сіті ” була вищою ніж у інших учасників торгів, втім їх пропозиції відхилили з огляду на невідповідність вимогам конкурсної документації. І в семи торгах “Респект Сіті ”  конкурувало лише з ФОП Варяник Олексій Вікторович.

Також в одних торгах на поставку м’яса вартістю 5,3 млн грн “Респект Сіті ” конкурувало лише “Від-М”.  В іншому тендері на поставку риби вартістю 1,63 млн грн “Від-М” запропонувало найдорожчу ціну від своїх 3 конкурентів (в тому числі Олексій Варяник), але всі їхні пропозиції були дискваліфіковані.

ТОВ “Респект Сіті” та ФОП Варяник Олексій Вікторович орендують складські приміщення за однією адресою у ТОВ “Українська торгова компанія №1”, засновником якої є Василь Лященко.

Транспорт фірма “Респект Сіті” орендує у “Славутич-Транс”, одним з засновників якої є Воскресенська Тетяна Миколаївна. Вона ж також є засновником ТОВ “Від-М”  керівником якої є Воскресенський Віталій Михайлович.

Безпосередньо фірмі  “Від-М” Управління замовило продукції на 6,9 млн грн. Фірма має поставити до навчальних закладів 28,5 тон – яловичини за ціною 129,7 грн./кг., 19 тон – тушки курей 64,98 грн./кг.,  6,8 тон – субпродуктів (печінка яловичина)  55 грн./кг., та 22 тони свіжомороженої риби за 74,24 грн./кг.

Також підряд на безпосередню організацію гарячого харчування в навчальних закладах протягом року вартістю 8,3 млн. грн. отримало ТОВ “Комбінат харчування “Енергодар”. Фірма зареєстрована на Саву Олену Василівну. Особа з таким ПІБ балотувалася на місцевих виборах 2015 року як головний бухгалтер ТОВ “Дніпроспецторг-Україна” Юлії Шостової. Остання є співвласницею фірми “Трейдгрупінвест”, керує якою Віталій Воскресенський.

В минулих роках підряди на харчування та постачання продуктів в навчальні заклади Енергодару також отримувало це ж угрупування фірм та їх власників, пише видання «Наші гроші. Запоріжжя».

Можливо, ціни на продукти харчування і високі, та і власники фірм ті ж самі. Але, підприємців бажаючих зв’язуватися з держбюджетом не так багато, як того хотілося б.  Тим часом скарги на якість харчування, особливо в школах, не припиняються.

Увага, опитування: Чи задоволені батьки харчуванням дітей у освітніх закладах Енергодара?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: