В Енергодарі контролюють сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах

Общество | 21:53, 23.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

17 січня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей Енергодарської міської ради спільно з головним інспектором ювенальної превенції Енергодарської відділу поліції та представниками Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд з відвідування за місцем проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
У ході рейду перевірено умови утримання, проживання та виховання 9 сімей, де виховуються 17 дітей. Спеціалістами проведено профілактичні бесіди з батьками щодо недопустимості зловживання спиртними напоями, надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання.
Під час рейду відвідано сім’ю за повідомленням навчально-виховного закладу міста, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Матір попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків (санітарно-гігієнічний стан житла незадовільний, відсутні продукти харчування та ліки для хворої дитини).

Джерело: сайт Енергодарської міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: