В Енергодарі хочуть добудувати садочок

Общество | 09:18, 28.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Подальшу долю енергодарських недобудов обговорювали у міськвиконкомі 27 жовтня, повідомляється на сайті міськради.  Головував на зустрічі заступник мера Василь Разводов.

На сьогоднішній день у місті — 16 об’єктів недобудов, з них — 4 об’єкти багатоповерхового житлового будівництва та малоповерхової житлової забудови, 12 об’єктів будівництва громадського призначення різних форм власності, у тому числі — 3 торговельні центри по вулиці Молодіжній та Козацькій. Будівництво житлових та соціальних об’єктів ведеться ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 №282. Громадська забудова налічує об’єкти, які будуються за рахунок фізичних та юридичних осіб.

img_9577

Члени комісії заслухали головного інженера управління капітального будівництва ВП “Запорізька АЕС” Олександра Ілієва щодо стану об’єкту незавершеного будівництва  — дитячого садку №17 на 240 місць. У зв’язку із потребою у збільшенні кількості місць у дошкільних навчальних закладах міста гостро стоїть необхідність добудови дитячого садку у мікрорайоні №7, де проживає значна кількість молодих сімей. В тому числі, розглядається можливість передачі об’єкта на баланс міста від ВП “Запорізької АЕС”. За підсумками обговорення прийнято рішення направити листа ДП “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” щодо сприяння у вирішенні питання добудови дитячого садку.
    Окрім того, членами комісії розглянуто питання добудови трьох об’єктів незавершеного будівництва приватної власності, а також прийнято рішення направити листа до керівництва Запорізької атомної станції щодо заселення житлового будинку №12 по вулиці Козацькій (№155а). 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: