В Енергодар доставили 25 000 таблеток калію йодиду на випадок аварії на ЗАЕС

Суспільство | 12:34, 20.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

Запорізька АЕС знаходиться в руках військових рф. Щодня на ядерному об’єкті відбуваються збройні провокації і це змушує владу вживати додаткових заходів безпеки. Нараз мова йде про те, що в Енергодар з обласного резерву через перерозподіл доставлено 25000 таблеток калію йодиду.
Про це повідомляє міський голова Енергодару Дмитро Орлов. 
Цей препарат здатен захистити щитовидну залозу від накопичення радіоізотопів йоду в разі забруднення місцевості внаслідок аварії на атомних реакторах. Зазначається, що це додаткова партія до тієї, що була роздана в Енергодарі в 2019-2020 роках через ОСББ та керуючу компанію. 
"Наголошую увагу! Наразі радіаційний фон на проммайданчику та безпосередньо в місті відповідає нормі та не є перевищеним. Приймати препарат для профілактики заздалегідь  НЕ потрібно. Тільки за командою, в разі реально підтвердженоі небезпеки. Сподіваюся, що  команди щодо прийому цього препарату ви ніколи не отримаєте. Але калій йодид повинен бути в аптечці кожної  родини, що перебуває в Енергодарі", — написав Орлов. 
Якщо в когось препарату немає, то отримати його можно буде з наступного тижня через сімейного лікаря з розрахунку 1 таблетка 0,125г на людину.
Довідково: 
В разі отримання інформації про початок проведення йодної профілактики дозування становить:

Для дорослих  та дітей віком від 12 років — 125 мг. 
Немовлята від народження до 1 місяця — 16 мг. 
Діти від 1 місяця до 3 років — 32 мг.
Діти 3-12 років — 62,5 мг. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: