Усна історія російсько-української війни — у книзі спогадів енергодарців

Общество | 15:06, 28.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

В листопаді в Енергодар приїздив історик з Запоріжжя Михайло Павленко. Він зустрічався з енергодарськими волонтерами та атовцями, щоб зібрати матеріал для книги з усної історії російсько-української війни. Про це писалося і на нашому сайті.

Книжка вже готова. Але коштів на її друк доведеться чекати кілька років. Звичайно, якщо не оголосити збір грошей серед небайдужого до нашої історії населення.

ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» так і зробила: на своїй сторінці у Фейсбук вона опублікувала заклик зібрати кошти самотужки, а презентацію книги провести вже до 14  березня, коли вся Україна вперше відзначатиме День добровольця.

«ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» оголошує збір за принципом продажу прапорів — «собі та тому парню», тобто покладає ціну у 80 грн (це мінімум, можна більше, щоб розповсюдити видання по бібліотеках міста)

Довідка: Автори книги — Михайло Павленко та Сергій Білівненко, які за власною ініціативою працювали над збором, документалізацією, розшифровкою та викладенням. Вони працюють на громадських засадах за підтримки Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України (Запорізьке відділення) та Запорізького наукового товариства ім. Я. Новицького.
За участі дослідників було видано значну кількість наукових праць, присвячених історії Півдня України, зокрема серію «Усна історія російсько-української війни», робота над якою запланована на подальші кілька років.

Увага! Книга готова, але назва є тільки робоча: ІСТОРІЯ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ: ВНЕСОК ЕНЕРГОДАРА.
Автори готові розглянути й інші пропозиції щодо назви», — пише ПЕРЕДОВА. 

Додамо, що в книжці зібрано 13 історій, які розповіли енергодарські атовці та добровольці, але це ще не кінець проекту. У нас є, що сказати сучасникам та нащадкам!

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: