Усі заклади освіти Запоріжжя працюють у посиленому режимі та готові надати прихисток біженцям

Суспільство | 10:32, 8.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Обласний департамент освіти працює з майже усіма територіями Запорізької області, навіть тими, що зараз є тимчасово окупованими.
Про це повідомила у своєму зверненні директорка департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Людмила Бухаріна, передає 061
«Заклади дошкільної освіти, загальної середньої освіти, профтех гуртожитки, заклади вищої освіти задіяні для того, щоб надавати прихист усім тим людям, що наразі є переміщеними або біженцями. Центр з якого ми керуємо усіма цими процесами знаходиться у приміщенні цирку. Гарячі лінії можете знайти на сайті обласної військової адміністрації та звертатися з усіма питаннями. Що стосується спеціальних шкіл та інтернатів, то всі учні і вихованці, які мають батьків, були направлені в свої родини і зараз перебувають зі своїми батьками. Є певні проблеми в закладі освіти в Кам’янському. Там є 6 діточок, батьки яких з Генічеська та Донецької області і вони не мали можливості забрати свої дітей. Вони знаходяться в родинах вихователів в безпеці. Ми шукаємо можливості евакуювати їх до міста Запоріжжя і далі в більш безпечні місця і території», — доповіла Людмила Бухаріна.
Посадовці наголошують на те, що вимушені канікули згідно військового стану діятимуть до кінця цього тижня, а потім в залежності від розвитку ситуації будуть вирішувати про доцільність відновлення навчального процесу у дистанційному форматі.
Область повинна наразі отримати освітню субвенцію і як тільки це буде зроблено, її обіцяють одразу переправити  на території. 
Нагадаємо, що у закладах освіти міста перебувають 45 евакуйованих осіб, з них 19 дітей. У модульному містечку — 17 людей, з них семеро — діти.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: