Укрпошта вводить в обіг поштові марки «Русскій воєнний корабль, іді … !»

Суспільство | 12:50, 12.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні 12 квітня у Запоріжжі та ще кількох областях відбулось спецпогашення поштової марки "Русский военный корабль, иди на …!", першої марки в умовах воєнного стану.
Про це повідомляє 061. 
В Укрпочті заявили, що за роботу українського художника Boris Groh проголосувало понад 1700 людей з 8 тисяч усіх голосів. 

Як повідомила заввіділу поштових послуг Лариса Макаренко, сьогодні вводиться в обіг перша українська поштова марка в умовах війни. 
Укрпошта випускає марку не чекаючи кінця війни, а одразу, як тільки єдиний виробник в Україні поштових марок поліграф комбінат зміг її виготовити. 
"Фраза "Русский военный корабль иди…" стала одним із символів супротиву українців російській орді. Вона про силу духу  наших воїнів, про честь і гідність справжніх українців", — сказала вона. 

У конкурсі (його було оголошено 1 березня)  взяли участь майже 500 художників. Автором ескізу, який переміг, а у голосуванні взяли участь майже 8000 респондентів, родом з Криму. Зараз хлопець мешкає у Львові. 
Марка випущена у двох номіналах (для відправки по Україні та за кордон). Марка випущена тиражем 1 млн. 
Голова Запорізької ОВА Олександр Старух сказав слова подяки поштарям, які підтримують території, які перебувають у складному становищі. 
"Марка виконана з дотримання усіх педагогічних норм", — сказав він. 

В "Укрпошті" заявили, що більше не випускатимуть поштові марки та марковані конверти з літерним номіналом V (тариф вартістю 12 грн для пересилання простих листів масою до 50 г по Україні, найпопулярніший серед тарифів в Україні), а також марки з номіналом Z (еквівалент 1 дол. для міжнародної доставки листів масою до 50 г).
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: