У Запорізькому районі відсудили ділянку лісгоспу, яку незаконно приватизували

Суспільство | 16:22, 5.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

У державну власність повернули земельну ділянку під Запоріжжям вартістю понад 1 млн гривень.
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласну прокуратуру. 
Дніпровська окружна прокуратура Запоріжжя виграла позов щодо незаконної приватизації землі у селі Володимирівка Запорізького району. У 2018 році приватний нотаріус посвідчив договор купівлі-продажу земельної ділянки на підставі фіктивних документів, які надав її попередній незаконний власник. Спірна земля належить до лісового фонду і не могла передаватися у приватну власність під забудову без вилучення з лісомисливського господарства. 
Суд підтримав позицію прокуратури і землю повернули ЗОДА. 
Раніше 061 повідомляв, що СБУ оголосила підозри двом “старостам” на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: