У Запорізькому районі сапери ДСНС знешкодили вибухонебезпечні предмети

Пригоди | 10:21, 24.01.2024
 Поделиться

Поделиться в

Минулої доби запорізькі рятувальники здійснили розмінування і доставку гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє обласне управління ДСНС, передає 061.

23 січня у Запорізькому районі сапери ДСНС вилучили три вибухонебезпечні предмети. Знахідки знищили з дотриманням вимог безпеки.

В Оріхів, Гуляйполе, Малу Токмачку і Приморське доставили 300 кг продуктів харчування, 30 тонн технічної та 300 літрів питної води. У розмінуванні і наданні допомоги задіяли 36 рятувальників та 11 одиниць техніки. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області зросла кількість ворожих обстрілів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: