У Запорізькому районі сапери ДСНС знешкодили підствольну гранату

Пригоди | 11:02, 30.01.2024
 Поделиться

Поделиться в

29 січня сапери ДСНС виконали роботи зі знищення вибухонебезпечного предмета у Запорізькому районі. 

Про це повідомляє обласне управління ДСНС, передає 061. 

Сапери вилучили гранату ВОГ-25 в одному з населених пунктів Запорізького району. Вибухонебезпечний предмет знищили у спеціально відведеному місці. 

Для забезпечення потреб побутових потреб мешканців прифронтових районів рятувальники доставили гуманітарні вантажі. У Гуляйполе, Оріхів і Степногірськ привезли 23 тонни технічної води, 1,1 тонни питної води, а також 300 кілограмів продуктів харчування. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі поліцейські врятували чоловіка, який намагався скоїти самогубство. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: