У Запорізькому районі рятувальники знешкодили елемент від «Урагану»

Суспільство | 09:53, 24.12.2023
 Поделиться

Поделиться в

23 грудня сапери ДСНС вилучили касетний елемент від системи залпового вогню «Ураган».

Його виявили у населеному пункті Запорізького району.

Про це повідомляє ДСНС України в Запорізькій області. 

Вибухонебезпечний предмет знищено відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Впродовж доби внаслідок ворожих обстрілів виникла 1 пожежа в Пологівському районі. Вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди на загальній площі 40 кв.м. Жертв та постраждалих нема. 

Для забезпечення побутових потреб населення співробітники ДСНС здійснили підвіз 28 тонн технічної води в міста Оріхів та Гуляйполе Пологівського району.   

Всього від ГУ ДСНС для проведення гуманітарного розмінування, ліквідації пожеж і надання допомоги залучалось 35 рятувальників та 9 одиниць техніки.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: