У Запорізькому районі поліцейські провели евакуацію пʼятьох людей

Суспільство | 13:45, 20.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Виїхати з небезпечних районів погодилися мешканці трьох населених пунктів Запорізького району.

19 травня поліцейські проводили евакуацію мирних мешканців з Кушугума, Юрківки і Зарічного Запорізького району. Про це повідомили в обласній Нацполіції.

Поліцейські вивезли трьох жінок і двох чоловіків до безпечніших районів.

За допомогою з евакуацією у безпечніші райони мешканці прифронтових громад можуть звернутися на лінію “102”.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі внаслідок ворожої атаки пошкодило 17 будинків.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: