У Запорізькій ОВА розказали, як діє процедура виїзду та в’їзду на певні території регіону

Суспільство | 19:58, 29.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Запорізькій обласній військовій адміністрації наголосили, що наразі вже вироблені і діє процедура конвою. Вона має бути погоджена і централізована.
Про це повідомив у своєму зверненні очільник регіону Олександр Старух, передає 061.
«Щоб з певної території вийшов конвой, вироблено процедуру. Я її тільки повторю. В наших громадах є керівництво, в кожному селі є староста. Якщо люди хочуть виїхати, вони подають свої пропозиції до свого старости. Він подає пропозиції до громади. Громада подають узагальнені пропозиції у районну державну адміністрацію. РДА формує остаточний список автомобілів і людей, які виїздять з території чи повертаються зворотньо. На рівні обласної адміністрації це узагальнюється», — зазначив Старух.
Влада запевняє, що робиться це швидко, якщо все організовано. І закликає зважено підходити до гуманітарного коридору і тоді всі необхідні препарати, медикаменти і продукти харчування будуть діставатися до кожного нашого населеного пункту.
Також кожного дня в Запорізькій області рухаються  колони з людьми, території забезпечуються необхідними продуктами харчування та медикаментами.
«Вірте та будьте впевнені — ми доїдемо до кожного села! Не так швидко, як хотілося б. Ми знаємо про проблеми, бачимо їх та підготували продукти харчування, ліки та все необхідне. Обов’язково будемо робити все, щоб ці конвої дісталися до пункту призначення», — сказав наприкінці голова військової адміністрації.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що майже півтори сотні авто вирушили до Запоріжжя із окупованого Енергодара
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: