У Запорізькій області знищили ворожу РСЗВ “Град”

Пригоди | 10:57, 20.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Військовослужбовці 128-ї гірсько-штурмової бригади виявили і знищили ворожу систему реактивного залпового вогню у Запорізькій області.

Оператори БПЛА батальйону безпілотних систем “Sons of Khors” нанесли удари по ворожій техніці та особовому складу. Відео з ураженням ворога опублікували у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді 20 жовтня.

Військовим вдалося знищити РСЗВ “Град”. Крім того, на відео зафіксовано ураження укріплень живої сили ворога в замаскованих укріпленнях у посадках, а також у зруйнованому населеному пункті.

Раніше 061 повідомляв, що ворог завдав ударів по 17 населеним пунктам Запорізької області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: