У Запорізькій області загарбники провалили курортний сезон

Суспільство | 17:43, 24.06.2024
 Поделиться

Поделиться в

На тимчасово окупованій території Запорізької області загарбники перетворили рекреаційну інфраструктуру Азовського узбережжя на військові об’єкти та фактично провалили курортний сезон. 

Про це повідомляє начальник Запорізької ОВА Іван Федоров в своєму Телеграм-каналі.

За його словами, окупанти рекламують мешканцям «курорти Кавказу».

«Дорослим пропонують «курорти Кавказу». Натомість заманюють на ТОТ відпочивальників з Ростовської, Самарської, Тюменської та Іркутської областей, щоб було за чиїми спинами ховати воєнну техніку і особовий склад ворога», — написав він. 

Федоров каже, що росіяни перетворили Азовське узбережжя в межах окупованої території Запорізької області на мілітарну зону: бази відпочинку зайняті окупантами, вихід в море заборонений, частина пляжів закрита.

Дітей з ТОТ везуть на “відпочинок” до віддалених регіонів рф — Кабардино-Балкарії, Чечні. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: