У Запорізькій області ввели нові правила перетину лінії розмежування

Суспільство | 13:07, 2.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

В області запроваджені нові правила переміщення на тимчасово окуповані території і виїзду з них. 
Про це повідомляє 061 з посиланням на ЗОВА. 
2 червня у Запорізькій обласній військовій адміністрації заявили, що в регіоні вводяться новий порядок перетинання лінії розмежування. 
Рух цивільних громадян, автотранспорту і вантажів здійснюється у складі гуманітарних колон через блокпости поблизу Кам’янського. Колони формуються щодня з 9:00 до 16:00 на парковці біля авторинку у Запоріжжі (вул. Оріхівське шосе, 36). У разі необхідності на блокпостах можуть провести огляд речей, транспортних засобі і багажу.
При виїзді з тимчасово окупованих територій необхідно мати при собі документи, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України. У разі відсутності таких документів або за наявності інформації про причетність особи до скоєння правопорушень, вона буде доставлена до поліції. 
Для в’їзду на тимчасово окуповані території необхідно мати документи, які посвідчують особу і громадянство України, а також сформульовані причини перетину лінії розмежування, та за наявності реєстрації місця проживання чи права власності на житло чи земельну ділянку на тимчасово непідконтрольних територіях. 
Отримання заявки для виїзду на тимчасово окуповані території:
1. Роздрукувати і заповнити Заявку встановленої форми або заповнити власноруч заявку на аркуші форматом А4 відповідно до пунктів визначених у вищезгаданій заявці (зразок Заявки розміщений на офіційних сайтах Запорізької обласної військової адміністрації в розділі «ІНШЕ», Запорізької міської ради в розділі «КОРИСНЕ».
2. Надіслати заповнену Google Форму чи направити фотографію Заявки на електронні адреси або за допомогою одного з безкоштовних додатків (месенджерів) для обміну повідомленнями: WhatsApp, Telegram, Viber.:
— для мешканців Бердянського району
096-04-08-912 (WhatsApp, Telegram)
[email protected]
— для мешканців Василівського району
098-33-02-519 (WhatsApp, Telegram, Viber)
[email protected]
— для мешканців Запорізького району
066-99-39-725 (Telegram, Viber)
[email protected]
— для мешканців Мелітопольського району
095-142-00-46 (WhatsApp, Telegram)
[email protected]
— для мешканців Пологівського району
067-61-24-503 (WhatsApp, Telegram, Viber)
[email protected]
— для мешканців м. Маріуполь
067-345-15-55 (WhatsApp, Telegram)
050-345-15-55 (WhatsApp, Telegram)
— для мешканців інших областей, а також людей, які не мають змогу оформити заявку у електронному вигляді, на паркувальному майданчику обладнане робоче місце працівника з приймання таких заявок.
Отримати підтвердження про включення на обрану (або іншу) дату до списків відповідного району та номер у списку.В обрану дату прибути на місце формування колони у Запоріжжі (паркувальний майданчик біля авторинку на вул. Оріхівське шосе, 36).  По собі необхідно мати другий екземпляр роздрукованої заяви. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: