У Запорізькій області ворожі атаки спричинили займання газопроводів, двох будинків і машини, – ДСНС
Поделиться в
Копировать ссылку
Вчора у Запоріжжі і Запорізькому районі рятувальники гасили вісім пожеж, які виникли внаслідок ворожих ударів.
7 червня на території Запорізької області у результаті атак виникало два займання газопроводів низького тиску. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.
У двох селах рятувальники ліквідували займання двох житлових будинків. Площа пожеж склала 40 і 50 м2. У ще одній громаді зайнявся автомобіль на площі 10 м2.
Раніше 061 повідомляв, що у передмісті Запоріжжя авіабомба влучила поблизу зупинки громадського транспорту.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.