У Запорізькій області ворогу вдалося просунутися біля трьох сіл, – DeepState

Суспільство | 12:28, 19.11.2025
 Поделиться

Поделиться в

Російські загарбники зайняли нові території в районі трьох сіл на сході від Гуляйполя Запорізької області.

Ворогу вдалося просунутися в населених пунктах Новоспаське і Щербинівка Донецької області, а також в районі сіл Затишшя, Веселе і Високе (раніше Червоне) Запорізької області. Про це повідомили в OSINT-проєкті DeepState 19 листопада.

Згідно з оновленням карти DeepState, ворогу вдалося зайняти території біля сіл на сході від Гуляйполя. Окупанти просунулися до східної частини сіл Веселе і Високе.

В районі Затишшя загарбники змогли просунутися від району Яблукового. “Сіра зона” розширилася до ставків на північному-сході Гуляйполя.

Раніше 061 повідомляв, що внаслідок авіаудару по Гуляйпільщині постраждали двоє людей.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: