У Запорізькій області ворог здійснив 16 атак, – Генштаб

Суспільство | 18:01, 28.11.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні російські загарбники атакували на Оріхівському і Гуляйпільському напрямках. Найбільше боєзіткнень на Гуляйпільщині. 

На Оріхівському напрямку ворог шість разів намагався просунутися в районах Степового, Щербаків, Новоандріївки та Кам’янського. Наразі триває чотири боєзіткнення. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 28 листопада. 

На Гуляйпільському напрямку відбито десять атак ворога в районах Гуляйполя, Зеленого, а також у напрямках Варварівки, Добропілля, Затишшя. 

Авіація противника завдала ударів по Гуляйполю. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ворожий дрон атакував бригаду енергетиків.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: