У Запорізькій області відновили електропостачання у двох прифронтових населених пунктах

Суспільство | 11:27, 2.02.2024
 Поделиться

Поделиться в

Минулої доби нові пошкодження мереж внаслідок обстрілів виникли на території Василівського району. 

Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”, передає 061. 

Станом на ранок 2 лютого у Запорізькій області через бойові дії залишаються без світла 5,1 тис споживачів у 50 населених пунктах. Вчора аварійні бригади лагодили пошкодження повітряних ліній на території Василівського району. Енергетики заживили 531 споживача у двох населених пунктах. 

У Запоріжжі і Запорізькому районі технологічні порушення призвели до знеструмлення 2,7 тис споживачів. Електропостачання абонентів відновлено. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області зафіксовано 153 ворожих удари. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: