У Запорізькій області сплатили понад 18 млрд гривень податків

Економіка | 15:23, 3.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

У порівнянні з показниками минулого року надходження від сплати податків у Запорізькій області зросли на 21%.

З січня по серпень 2025 року запорізькі платники податків перерахували до місцевих і державного бюджетів майже 18,7 млрд гривень. Як зазначають у обласній ДПС, у порівнянні з показниками минулого року надходження зросли на 3,2 млрд гривень.

«Основними бюджетоутворюючими платежами традиційно стали податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, податок на прибуток підприємств, військовий збір, плата за землю, єдиний податок тощо», – повідомили у ДПС.

У серпні сплачено 2,5 млрд гривень податків і зборів, що 439 млн гривень більше, ніж у 2024 році.

Раніше 061 повідомляв, що впродовж серпня у Запорізькій області знеструмлювалися понад 64 тисячі споживачів.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: