У Запорізькій області сплатили майже 2 мільярди гривень військового збору

Економіка | 13:33, 8.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Цьогоріч надходження військового збору у Запорізькій області зросли на 19%.

З січня по вересень 2025 року у Запорізькій області перерахували 1 мільярд 903 мільйони гривень військового збору, що на 305 мільйонів більше, ніж минулоріч. У вересні запоріжці сплатили 202 мільйони гривень. Про це повідомили в обласній ДПС.

“Всього у Запорізькій області нараховується понад 47 тисяч платників військового збору, зокрема 9800 суб’єктів господарювання-юридичних осіб та понад 37 тисяч фізичних осіб-підприємців”, – зазначили у податковій службі.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі незаконно зрубали 176 дерев.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: