У Запорізькій області сплатили 1,7 млн гривень транспортного податку

Економіка | 12:38, 30.10.2023
 Поделиться

Поделиться в

Місцеві бюджети отримали відрахування від власників легкових автівок. 
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласну ДПС. 
З січня по вересень 2023 року запорізькі платники перерахували до місцевих бюджеті 1 млн 695 тис гривень транспортного податку. Юридичні особи сплатили 900 тис гривень, а фізичні особи — 800 тисяч гривень. Транспортний податок сплачують за легкові автівки, які випущені не більше п’яти років тому, вартістю понад 375 розмірів мінімальної зарплати. 
Раніше 061 повідомляв, що в Оріхові через ворожі обстріли пошкоджено історичну будівлю першого мера міста.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: