У Запорізькій області Сили оборони відбили 10 штурмів

Суспільство | 16:50, 17.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 17 травня, у Запорізькій області ворог здійснив 10 атак. Найактивніше ворог наступав на Гуляйпільському напрямку. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони успішно відбили дев’ять ворожих атак у районах населених пунктів Злагода, Варварівка та у бік Нового Запоріжжя, Залізничного й Чарівного. Ще два боєзіткнення тривають.

На Оріхівському напрямку ворог проводив одну безуспішну наступальну дію в районі Білогір’я.

На Олександрівському напрямку наступальних дій противника не зафіксовано.

Раніше 061 повідомляв, що в поліції розповіли про постраждалих внаслідок атаки на Запоріжжя та район

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: