У Запорізькій області шахраї вкрали з банківського рахунку жінки 45 тисяч гривень

Кримінал | 11:46, 5.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

Жертвою аферистів стала мешканка Запорізького району, до якої зателефонував “працівник банку”. 
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласну Нацполіцію. 
У поліції попереджають про телефонних шахраїв, які намагаються дізнатися конфіденційні банківські дані. 2 вересня жертвою аферистів стала 61-річна жінка. До постраждалої зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Аферист заявив, що банківську картку жінку заблоковано і для її відновлення необхідно назвати код з СМС-повідомлення. Заявниця повідомила шахраю код і з її рахунку зникло 45 тисяч гривень.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.190 (шахрайство) ККУ. 
Раніше 061 повідомляв, що в Малій Токмачці внаслідок ворожого обстрілу загинула жінка.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: