У Запорізькій області сапери ДСНС знешкодили касетні елементи від РСЗВ “Ураган”

Пригоди | 09:56, 16.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Минулої доби рятувальники знищили вибухонебезпечні предмети у Пологівському і Запорізькому районах.

Про це повідомляє обласна ДСНС, передає 061.

15 квітня сапери ДСНС виявили 12 артилерійських снарядів калібром 155 мм та 21 касетний елемент від РСЗВ “Ураган”. Вибухонебезпечні предмети знищили. 

У прифронтові населені пункти рятувальники доставили 41 тонну технічної води, а також 800 літрів питної води і 400 кілограмів продуктів харчування.

Раніше 061 повідомляв, що у окупанти скинули шість керованих авіабомб на Оріхів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: