У Запорізькій області підприємства сплатили 160 млн гривень ренти за користування природними ресурсами

Економіка | 13:42, 30.01.2024
 Поделиться

Поделиться в

Левова частка коштів надійшла від запорізьких підприємств за спеціальне користування водою. 

Про це повідомляє обласна ДПС, передає 061. 

Впродовж 2023 року у Запорізькій області суб’єкти господарювання заплатили 160 млн гривень ренти за використання природних ресурсів. 152 млн гривень перерахували за спеціальне користування водою. У держбюджет відрахували 84 млн гривень, до місцевих скарбниць — понад 68 млн гривень. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі пройшов пікет родин військовослужбовців з вимогою запровадження права на демобілізацію. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: