У Запорізькій області підприємства сплатили 160 млн гривень ренти за користування природними ресурсами
Поделиться в
Копировать ссылку
Левова частка коштів надійшла від запорізьких підприємств за спеціальне користування водою.
Про це повідомляє обласна ДПС, передає 061.
Впродовж 2023 року у Запорізькій області суб’єкти господарювання заплатили 160 млн гривень ренти за використання природних ресурсів. 152 млн гривень перерахували за спеціальне користування водою. У держбюджет відрахували 84 млн гривень, до місцевих скарбниць — понад 68 млн гривень.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі пройшов пікет родин військовослужбовців з вимогою запровадження права на демобілізацію.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.