У Запорізькій області оголосили жовтий рівень небезпеки через туман

Суспільство | 13:27, 17.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

У Запорізькій області на ніч та ранок 18 травня оголосили попередження про туман. Про це повідомили у Запорізькому обласному гідрометцентрі.

Синоптики прогнозують туман із І рівнем небезпечності жовтим.

У ДСНС закликали водіїв бути особливо уважними на дорогах. Під час руху рекомендують вмикати габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні ліхтарі.

Рятувальники також просять водіїв дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, а також уважно ставитися до інших учасників дорожнього руху.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: