У Запорізькій області майже вдвічі зросли надходження від сплати транспортного податку

Економіка | 15:46, 23.10.2024
 Поделиться

Поделиться в

У обласній податковій службі фіксують зростання сплати податку на елітні автомобілі. 

Про це повідомляє обласна ДПС, передає 061. 

Впродовж дев’яти місяців 2024 року місцеві бюджети у Запорізькій області отримали 3,3 млн гривень від сплати транспортного податку. За даними обласної податкової служби, надходження зросли майже у два рази у порівнянні з показниками у аналогічний період минулого року. Юридичні особи сплатили понад мільйон гривень, фізичні особи — 2,3 млн гривень. 

Раніше 061 повідомляв, що мерія Запоріжжя перейменувала парк Клімова.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: