У Запорізькій області координаційна рада розглядає питання оптимізаціїї комунальних підприємств

Економіка | 11:41, 20.01.2023
 Поделиться

Поделиться в

Члени координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області розпочали процес погодження кошторисів та штатних розкладів обласних комунальних підприємств, закладів та установ.
Про це повідомили у пресслужбі обласної ради, передає 061
Депутати обласної ради розпочали цей процес, розглянувши представлені та узгоджені з профільними департаментами ЗОВА кошториси обласних підприємств, установ та закладів за кількома напрямками, зокрема, медицина, культура, спорт та молодь та інші. Керівники підприємств та структурних підрозділів облдержадміністрації надали пояснення у питаннях, що виникали у членів коордради. Переважно вони стосувалися можливостей оптимізації роботи з врахуванням складної економічної ситуації та воєнного стану.
Як зазначила голова обласної ради Олена Жук, у зв’язку з дією воєнного стану бюджетні повноваження сьогодні покладаються на військову адміністрацію. Але депутати надають пропозиції щодо подальшої оптимізації комунальної власності, аби бюджетні кошти працювали максимально ефективно.
Попереду також велика робота з закладами галузі освіти, питання по ним будуть виноситися на наступні засідання коордради.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі міська влада прийняла рішення реорганізувати лікарню екстреною та швидкої допомоги
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: