У Запорізькій області імпортери сплатили 49,8 млн гривень акцизного податку
Поделиться в
Копировать ссылку
Обласна податкова служба оприлюднила інформацію щодо надходжень від податку за ввезення підакцизних товарів.
Про це повідомляє обласна ДПС, передає 061.
З січня по вересень 2024 року у Запорізькій області компанії-імпортери сплатили 49,8 млн гривень акцизного податку. У вересні бюджет отримав майже вісім мільйонів гривень.
Раніше 061 повідомляв, що поїзд Запоріжжя-Львів став найпопулярнішим рейсом “Укрзалізниці”.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.