У Запорізькій області через обстріли знеструмлювалися понад 3 тисячі абонентів

Пригоди | 11:21, 16.04.2025
 Поделиться

Поделиться в

Минулої доби у Запорізькій області енергетики усували пошкодження мереж, які виникли через бойові дії і пошкодження обладнання.

Ситуація з електропостачанням у Запорізькій області:

Станом на ранок 16 квітня у Запорізькій області залишаються без електропостачання 3763 споживачі, знеструмлені через обстріли. З технологічних причини відключень немає. Про це повідомили у “Запоріжжяобленерго”

Впродовж минулої доби та цієї ночі обстріли спричинили нові пошкодження мереж. Енергетики заживили 3063 оселі. У Запоріжжі через пошкодження обладнання знеструмлювалися 1194 домівки. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області обстріли спричинили займання чотирьох будинків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: