У Запорізькій області через обстріли знеструмило вісім населених пунктів

Пригоди | 11:01, 10.10.2024
 Поделиться

Поделиться в

Ворожі удари призвели до відключень світла у прифронтових районах області, а також у Запоріжжі. 

Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”, передає 061. 

9 жовтня у Запорізькій області внаслідок бойових дій знеструмило вісім прифронтових населених пунктів. Без світла залишилися 2,5 тисяч споживачів. Енергетикам вдалося відновити електропостачання до вечора. 

Сьогодні вранці ворог завдав удар по Запоріжжю. Знеструмлено низку споживачів в одному з районів. Огляд пошкоджень і ремонтні роботи розпочнуться після отримання дозволу ДСНС. 

У Запорізькому районі з технологічних причин знеструмлювалися 7,8 тисяч абонентів. 

Раніше 061 повідомляв, що внаслідок атаки по Запоріжжю постраждали четверо людей.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: