У Запорізькій області через обстріли без світла залишаються майже 8000 споживачів

Суспільство | 16:21, 1.12.2025
 Поделиться

Поделиться в

Станом на 1 грудня внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області без енергопостачання залишаються 7960 споживачів.

Про це повідомили в АТ «Запоріжжяобленерго». 

Також в енергокомпанії зазначили, що з технологічних причин знеструмлено 144 абоненти у Запоріжжі. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Ворог постійно обстрілює енергетичну інфраструктуру, залишаючи людей без світла. Аварійні бригади зараз працюють в посиленому режимі. Зокрема, у п’ятницю та на вихідних фахівці «Запоріжжяобленерго» усунули нові руйнування в електромережах прифронтових громад, спричинені ворожими обстрілами, та повернули світло 4 361 родині. Також енергетики відновили живлення загалом 3792 споживачів в обласному центрі та Запорізькому районі, що знеструмлювалися через технологічні порушення.

Нагадаємо, ворог пошкодив автомобіль бригади обленерго, коли фахівці виїхали на ліквідацію наслідків атаки. На щастя, люди не постраждали. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: