У Запорізькій області через негоду залишаються без електропостачання понад 10 тисяч споживачів

Пригоди | 10:12, 16.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

“Запоріжжяобленерго” продовжує лагодити пошкодження мереж, які виникли минулої ночі через несприятливі погодні умови.

Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”, передає 061.

До 8-ї ранку енергетикам вдалося відновити електропостачання 11,6 тис абонентів у Запорізькій області. Ремонтні роботи тривають. У Запоріжжі залишаються знеструмленими 5,3 тис споживачів, у Запорізькому районі — 5,1 тис. У відновлювальних роботах задіяно 24 бригади.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі і Запорізькому районі вітер повалив близько 60 дерев.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: