У Запорізькій області будують нову лінію електропостачання

Суспільство | 20:41, 9.11.2025
 Поделиться

Поделиться в

Через ворожі обстріли село населений пункт Новомиколаївка, що у Запорізькій області, впродовж трьох діб був без електрики. Електропостачання зникло через атаку підстанції, що розташована на території сусідньої області.

Наразі енергетикам вдалось відновити енергопостачання у Новомиколаївці.

Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Він також уточнив, що будується нова лінія електропостачання.

«Вона зможе зарезервувати один з прифронтових населених пунктів, який знаходиться найближче до лінії фронту в частині електропостачання», — сказав Федоров.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: