У Запорізькій області будують нову лінію електропостачання
Поделиться в
Копировать ссылку
Через ворожі обстріли село населений пункт Новомиколаївка, що у Запорізькій області, впродовж трьох діб був без електрики. Електропостачання зникло через атаку підстанції, що розташована на території сусідньої області.
Наразі енергетикам вдалось відновити енергопостачання у Новомиколаївці.
Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Він також уточнив, що будується нова лінія електропостачання.
«Вона зможе зарезервувати один з прифронтових населених пунктів, який знаходиться найближче до лінії фронту в частині електропостачання», — сказав Федоров.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.