У Запорізькій міськраді змінили склад заступників та оновили виконавчий комітет

Політика | 16:12, 24.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 24 квітня, під час позачергової сесії Запорізької міської ради депутати проголосували за зміну заступників міського голови.

Про це повідомляє 061.

Так, під час сесії депутати звільнили трьох заступників: першого заступника мера Олександра Власюка ( відповідав за співпрацю з правоохоронними органами, мобілізаційну роботу та цивільний захист),  Олександра Казанцева (охорона довкілля та екологія), Степан Махсма (питання благоустрою, дорожня інфраструктура, оптимізація бізнес-процесів комунальних підприємств).

Секретар міськради Регіна Харченко наголосила на тому, що всі троє написали заяву на складання повноважень.

Під час голосування першим заступником призначили кадрового співробітника СБУ Андрія Бугара, ще однієї заступницею стала колишня в.о. голови Запорізької ОДА та кандидатка на посаду міського голови від партії «Наш край» Елла Слепян та ексдиректор департаменту культури і туризму міськради Сергій Білов.

Після цього затвердили оновлений персональний склад виконавчого комітету міськради.

Раніше 061 публікував репортаж з ходом позачергової сесії міськради Запоріжжя, на якій замінили секретаря.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: