У Запорізькій міській лікарні закупили ще один комп’ютерний томограф

Суспільство | 21:49, 27.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Запорізька міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги отримала новий комп’ютерний томограф. Це обладнання дозволить проводити діагностику внутрішніх органів у 30 пацієнтах на день.
Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації, передає 061.
Як зазначив завідувач рентгенологічного відділення лікарні Євген Ксензов, завдяки такому сучасному обладнанню можна більш детально діагностувати різні види захворювань.
«Це 32-х зрізовий апарат КТ з багатьма новими пакетами, яких в нас до цього не було. У тому числі — це 3D реконструкція, яка дозволяє діагностувати патологічні стани більш чітко та конкретно. Безумовно, це впливає на подальше лікування пацієнта. Раніше, в лікарні був один томограф, але відтепер у нас з’явиться ще більше можливостей для досліджень», — зазначають лікарі.
Для придбання сучасного обладнання для медичних закладів Запоріжжя, у тому числі апарата комп’ютерної томографії для міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, з обласного бюджету виділили необхідні кошти.  У найближчому майбутньому для міста планують купити ще один подібний апарат.
«Були виділені кошти для закупівлі важкого обладнання, щоб надавати допомогу кожному жителю Запоріжжя. Ми багато зробили для того, щоб в 5-й лікарні була комплексна діагностика. Це стосується й інших медичних закладів. Крім того, у нас реалізовувалась програма з будівництва та реконструкції  приймальних відділень. Важливо, що навіть під час війни ми не зупиняємося», — розповів очільник регіону Олександр Старух.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі депутати дозволили п’ятій міськлікарні відправити на продаж несправний томограф
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: