У “Запоріжжяобленерго” повідомили про масштабну аварію на одному з енергооб’єктів

Пригоди | 10:03, 15.04.2025
 Поделиться

Поделиться в

Вчора ввечері у Запорізькій області через пошкодження електрообладнання знеструмило 11,7 тисяч споживачів.

Детальніше:

15 квітня у “Запоріжжяобленерго” повідомили, що вчора на одному з енергооб’єктів сталася одна з наймасштабніших аварій з початку року. Пошкодження обладнання призвело до знеструмлення 11,7 тисяч абонентів.

“Цей об’єкт наприкінці 2024-го зазнав серйозних руйнувань від рашистських дронів та ракет. Наслідки тої атаки і досі позначаються на обладнанні, яке хоч і не вийшло тоді з ладу, втім зазнало критичних для надійної роботи пошкоджень”, — повідомив керівник обленерго Андрій Стасевський. 

Відновлювальні роботи тривали близько 10 годин. Поновити електропостачання вдалося близько третьої години ночі.

На прифронтових територіях також заживили 2825 абонентів, які знеструмлювалися через обстріли.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ворожий дрон влучив у чоловіка, який працював на полі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: