У Запоріжжя діти з інвалідністю можуть пройти реабілітацію: що для цього потрібно

Суспільство | 11:55, 17.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі розробили та затвердили порядок здійснення реабілітаційних заходів у Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.
Про це повідомляється у проєктах рішень Запорізької міської ради, передає 061.
Мова йде про надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю, дітям віком до 3-х років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Фінансування здійснюється за рахунок коштів міської ради.
Вимоги до обсягу комплексу реабілітаційних заходів встановлюють  з урахуванням оцінки стану здоров’я дитини у кожному випадку індивідуально
Для отримання послуг у відділенні територіального центру батьки чи опікуни мають подати заяву до управління соціального захисту населення за місцем проживання разом з висновком лікарсько-консультативної комісії державного або комунального закладу охорони здоров’я з рекомендаціями, свідоцтвом про народження дитини та документом, що підтверджують фактичне проживання (це може бути договір оренди (найму) житла, довідка дитячого дошкільного закладу, довідка навчального закладу, довідка управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по району про отримання соціальної допомоги, довідка керуючої компанії, ОСББ тощо).
Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради протягом трьох робочих днів з дати надходження заяви перевіряє наявність всіх необхідних відомостей, реєструє заяву, формує електронну справу (заповнює відповідні електронні форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики за технічної можливості) та надсилає її до територіального центру для прийняття рішення про надання послуг отримувачу.
Після реабілітологи складають індивідуальний план комплексної реабілітації (абілітації) для кожної дитини.
Раніше ми писали про те, що гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини I та II ступеня обмеження — 16 тисяч гривень, III ступеня — 25 тисяч гривень. Послуги можуть надаватися як стаціонарно, так і амбулаторно.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: