У Запоріжжі з лісництва стягнули 8 мільйонів гривень за незадовільну охорону дерев

Екологія | 14:54, 25.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Запорізьке лісництво має сплатити гроші за те, що на його території незаконно вирубали тисячу дерев. 

Про це повідомляє обласна прокуратура, передає 061. 

Прокурори виграли позов у господарському суді до лісового господарства. Лісництво не забезпечило належну охорону на своїй території, що призвело до вирубки 1100 дерев. Збитки державі оцінили у 8 мільйонів гривень, які згідно рішення суду мають відшкодувати за рахунок лісового господарства. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі випав брудний дощ з пилом із Сахари.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: