У Запоріжжі є влучання по приватній стоянці авто

Суспільство | 05:53 сегодня
 Поделиться

Поделиться в

Ворог черговий раз атакував Запоріжжя. Є влучання по території стоянки. Про це пише ОВА.

«Ворожим ударом спричинено займання автомобілів на території приватної стоянки», — написав начальник ОВА Іван Федоров.

Попередньо, є один постраждалий.

Інші деталі наразі не розголошуються.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: