У Запоріжжі вперше з початку повномасштабної війни запрацювали ясла у дитячих садочках

Суспільство | 13:13, 20.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі в дев’яти дитячих садочках від сьогодні запрацювали тринадцять ясельних груп для дітей до трьох років.

Як повідомила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко, 100 діток пішли у ясла.

“Вперше з початку повномасштабного вторгнення в Запоріжжі ми відновили роботу ясельних груп для дітей до трьох років. Вже працюють дев’ять дитячих садків, де відкрито тринадцять ясельних груп із тривалістю перебування до трьох годин”, — написала вона.

Також міська влада додала, що в групах є умови для дітей з інвалідністю та інклюзивні групи.

Загалом у Запоріжжі сьогодні працює майже 120 закладів дошкільної освіти. 30 із них — із харчуванням і повним днем.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: