У Запоріжжі внаслідок ворожої атаки пошкоджено дві багатоповерхівки

Суспільство | 10:29, 30.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні вранці загарбники завдали удару по Запоріжжю. Наразі виявлено пошкодження двох багатоквартирних житлових будинків.

У багатоповерхівках пошкоджено вікна і балкони. Наразі комунальні служби отримали 32 звернення про пошкодження осель, повідомила в.о. мера Запоріжжя Регіна Харченко.

“Станом на 10:00 до програмного комплексу внесено 31 постраждалу особу”, – зазначила Харченко.

Ворог атакував Запоріжжя вранці 30 травня. Внаслідок ворожих ударів від отриманих травм помер чоловік, двоє людей поранені.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області знищили два ворожих ЗРК “Тор-М2”.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: