У Запоріжжі внаслідок ворожого удару постраждали двоє чоловіків

Пригоди | 15:32, 19.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні російські загарбники завдали нового удару по місту Запоріжжю.

19 червня ворог вдарив по обʼєкту критичної інфраструктури у Запоріжжі. Про це повідомив голова ЗОВА Іван Федоров.

“Двоє чоловіків віком 60 та 50 років дістали поранення”, – заявив Федоров.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області четверо людей отримали поранення внаслідок атак БПЛА.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: