У Запоріжжі внаслідок ворожого удару постраждали двоє чоловіків
Пригоди | 15:32, 19.06.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Сьогодні російські загарбники завдали нового удару по місту Запоріжжю.
19 червня ворог вдарив по обʼєкту критичної інфраструктури у Запоріжжі. Про це повідомив голова ЗОВА Іван Федоров.
“Двоє чоловіків віком 60 та 50 років дістали поранення”, – заявив Федоров.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області четверо людей отримали поранення внаслідок атак БПЛА.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.