У Запоріжжі визначили заклади для складання мультимедійного тесту

Суспільство | 16:45, 9.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі розпочалася активна підготовка до проведення складання абітурієнтами мультипредметного тесту. Вже визначено декілька навчальних закладів, які мають спеціальні приміщення та безпечні умови для проведення підсумкового іспиту. В таких зкладах мають бути підвальні приміщення, які відповідають всім вимогам безпеки. 
Про це йдеться у Телеграмі ЗОВА. Також додається, що один із навчальних закладів, де проходитиме мультипредметний тест, відвідав керівник Запорізької ОВА Олександр Старух. 
"Наш регіон опинився в особливій ситуації.  Президент України дав доручення, зараз  триває робота над тим, щоб прирівняти нашу область до Донеччини та Луганщини для того, щоб наші діти могли без іспитів вступати до будь-яких вищих навчальних закладів нашої країни", — цитує пресслужба керівника ОВА.
Для здачі мультипредметного тесту додатково буде відпрацьовуватись матеріально-технічна база. Зокрема, за місяць до іспиту до спеціально обладнаних аудиторій планують зробити належну вентиляцію, провести інтернет та встановити ноутбуки. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: